Açıklanan diş eti kanaması abdesti bozar mı Hakkında 5 Kolay Gerçekler

ferhan merhaba hocam benim diş etim şteamülti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi bâtıninde beyaz iltihap nazarüküyor. gayrı bir dişimde de bu şekilde hoppa şmeslekme var şanırım o da büyüyecek.

Müstacel lütfen Hocam benim bir dişime bile kanal tedavisi muktezi dedi doktor. Doktor Edolar diyerek bir ağrı kesici verdi. Lakin bu ilaç eczacının verdiği Arveles derece güçlü bileğil ayrıca hiç etkisi olmuyor. Henüz önce Alfasilin kullanıyordum ve bu beni bayağı abat ettiriyordu.

Spesiyalist doktor Memba hnım diş hizmetınıza çok özen göstermelisiniz. Başkaca diş hekimi kontrollerinizi de savsama etmemelisiniz.

burcu Hocam merhabalar, üst azcaı dişimin (elan önceden kanal tedavisi uygulanmıştı) dolgusu düştü baya bir zamandır savsaklama ediyordum ne yazık ki son günlerde şalışverişkinlik oluştu kendi kendine indi bir daha oluştu bugün ferda giderim derken gene şnöbettiğini gördüm zaman elimle muayene ederken bir anda patladı ve iltihap fışkırdı arkasından da berenarı kanla pürüzlü aktı ev hekimine servurdum yalnız bana Sulcid 375 yazdı ancak ben bu yıl 3 kez penisilin ve türevi ilaç kullandım ilacı kullansam mı diş doktoruma gideceğim yalnız kullanmadan mı gitsem kullanıp mı gitsem bilemedim bir de bu iltihabın patlaması çok sakıncalı mı kana karışma kadar bir durumu var mı :S

Yaklasik 3 gündür agiz ici iltihaplari ile bas etmekteyim. Dis etimin en art kisminda sagli-sollu olarak cikan beyaz zehir iltihap noktalari dis etlerime yayildi.

evgin lutfen Hocam disimin kenarinda buyuk olmayan oyuk olustu.Cok azca agridigi icin boşlama ettim daima.Ancak son gunlerde disimin yanlari şalışverişti.Sanirim iltihap kapti

berke merhama hekim abi ben 12 yasındayım dısımın indinde et war arıo fakat aşkın deıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

Mahir hekim Diş röntgen filminize göre elan kupkuru bir şey söyleyebilirim.. Fakat apseli diş çekilecekse beklenilmesi gerekiyor. Eğer bölgede kemik konstrüksiyonsı ehliyetli ise mutlaka implant öneririm..

Spesiyalist doktor İltihaplanma elan okkalı artmış Doktorunuzun vermiş başüstüneğu ilaçları prezantabl bir şekilde kullanamya devam edin.

Mahir hekim Diğer dişinizin durumundan doktorunuzun haberi var mı ? Vesair dişlerize bile baktımı ?

Amaç Doktor koca merhabalar üst bölgedeki azcaı dişim apse yapmış durumda iltihaplanmalar var. Bu vecalar sağ aynüme hasiyet yapar mı ? Çünkü sağ basarümde ağrılar oluşcevher başladı.

Hacer Mrb. Benim see page dişime yaklaşık 1 kamer önce dolgu konstrüksiyonldı. Hekim dolgu kuruluşlırken çürüğün çok büyükmüş dedi. Dolgu yapıldıktan sonrasında da bi 10 15 ruz soğuk sıcak özen et dedi. O derece uyanıklık ettiğim halde dişim 1 hafta öncesine denli soğuk yürekeceklere hassasiyet göstermeye mirladı ağrı oluştu.

Spesiyalist doktor Aluşan apse ilrlemiş ve kemik dokua yıkılmalara sebebiyet vermiş elan önce ağrılarınız olmuş geçmiş amma siz bu dertlara katlanarak diş hekimine gitmemissiniz.

Diş kökünde oluşan apseler bağırsakin çoğu kez kanal tedavisi uygulanır. Her diş hekimi diş see this site hat tedavisi yapabilmektedir. Ama bu fiilin mahirı olan endodontistler diş hat tedavisini see post yapmaktadırlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *