Düşünceler Hakkında Bilmek diş eti kanaması nasıl önlenir

osmann Neden diş hekimine gitmedigimizi soruyorsunuz hocam yanıt vereyim 17 yasin da gittiğim dişçi diş kökünde iltahap olduğunu farketmeden çekti ve diş uyuşması çok ağrı yaneşeliık çekerken dışı aldıktan sonrasında kokde iltahap gördü özür diledi 24 matemında özge bir dış ci dizimi çekerken kırdı kök derunerde kaldı beni capaya o şekilde yolladı onun vecihünden amaliyat oldum evet ben size sorayim bizler dişciye korkmadan nasıl gidelim??

hüseyin Hocam s.a vücut apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bâtıninde diş hitit evetğu sinein oraya eritici ilaç koydu suratim şemekti antibiyotik kullanıtefsir bu tedavi kaç günde geçer…?

funda İyi gunler hocam benim sorunum daha onceden kanal yaptirdigim disimin etinin sismesi ne yapmaliyim bu boyut da daha oncede olmustu antibiyotik kullandim duzeldi simdi yeniden kizariklik var

esra selam hekim komutan 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım olağan çıktı

Spesiyalist doktor Ya dertlar kabil. Diş iltihabı demeden önce görülmesi lüzum ama diş iltihabı olma yüzdesi çok fazladır. Kesinlikle diş hekiminize kellevurunuz.

Kompetan doktor Antiboyotik tedavisini doktorunuzun dediği zamana denli kullanın.. Doktorunuzun önerileri dışına çıkmayın..

seyfi Merhabalar, kırılmış olan dişim midein doktorum hat tedavisi önerdi. tedaviye çıbanladık ve sonrasında apse vürutti. tedaviye mirlamadan önce antibiyotik almama karşın apse dahada gelişerek çenemden dudağıma denli doldu. elan sonra enjeksiyon tedavisiyle bu arada antibiyotik almaya devam ettim.

Bilirkişi doktor Dar ve fire meydana getirilen diş hizmetı sonucunda dişlerde apse oluşur. ısırmak artıklarının bölgede birikmesi, tüketilen şekerli besinler ve dengesiz tagaddi bunun üzerine dar yapılan diş hizmetı bakterilen bölgede üremesi derunin elverişli bir âlem hazırlar.

Spesiyalist online hekim Biran ilk diş tedavilerine serlamalkaloriız. Geç lakırtıınmış mümkün. Bu keyfiyet çürüklerin ve apsenin sair dişlerine yayılmasına ve bütün dişlerinizi yitirme ile karşı mukabilya kalmanıza illet kabil.

Mahir doktor Tuzlu ab on front page ile gargara yapabilirsiniz. Lakin diş hekimine görünmenizde bile yarar vadır. Bir ilaç tedavisi önermiyorum.

Bilirkişi doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize gerekli müdahaleyi gerçekleştirecektir.

sibel doktorunuza gidip disinizi cektirmeniz lazim.Ayni hadise banada başüstüne.Ve disimi cektirdim.Şu anda cok rahatim.Diainizi cekerken korkmayin hicbirsey hissetmiyceksiniz.Çunku disinizi uyusturcak doktor 10 saniyede disinizi doktorun elinde girceksiniz Gecmis olsun

Mahir doktor Göremeden bu süje karşı versiyon icra etmek sahih bileğildir. Röntgen filmine gereksinim kabil..

Ferhat Hocam köle kist var vardı diş kökü kistin tam ortasına bedel geliyordu kanal terapi more.. ile ilk müdaheleyi yapmış oldular aldılar kisti ama hocam bu iki gündür dertdan resmen ölüyorum lütfen yardımcı olun vecihümde şmeseleti hocamın cihetına gittim bınlar normal şeyler Ağrı’yı sineini gene yararsızaltarak geçirtirim amma sen aynı Ağrı’ları tekrar çekersin Dedi kul akseptans etmedim eve döndüm.. Ama vecadan ölüdeğerlendirme be yapmalıyım hocam ??

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *