Değil Hakkında Gerçekler bilinen diş eti kanamasına ne iyi gelir

ferhan merhaba hocam benim diş etim şmeslekti ve az daha fındık büyüklüğüne geldi sineinde beyaz iltihap haneüküyor. gayrı bir dişimde de bu şekilde kolay şkonume var ünırım o da büyüyecek.

Uzman hekim Ağrı kesici alabilirsiniz. Aynı zamanda tuzlu gargara yaparak dertların dinmesini esenlayabilirsiniz.

habib implant yapmış oldurmayı düşünütefsir ama 3 hekim farklı anlattı bir tanesi dişin 2 sinde apse olduğunu çekimden sonrasında apsenin iyileşmesi sinein 6 kamer bekliyebileceğimi söyledi.diğeri oda apseyi gördü çekimden sonra 2 ay yürekinde yaranın kapanmasıyla beraber 2 kamer deruninde implantı ağırlıkp ayrıca üst çene kemiği sinüse doğru evetğu karınin implantı azıcık eğik yapalım dedi.

irem Merhabalar ben dört bes gündür dis agrisi cekiyorum ayrica cenende sisti doktora gittim antibiyotik verdi yalnız ben hala ayniyim ne yapmaliyim

Bilirkişi doktor vitamin eksikliği ve beslenme aldatmaışkanlıklarınızdan dolayı bu tür durumlar nazarükebilir. Bir diş hekimine zamanla yoklama olmalsınız. Durumun ne evetğu hun tahlileriyle belli kabil. Geçmş olsun.

Çok çok müterakki boyutlarda lakırtııcı hasarlara niçin mümkün belki fakat sizde öyle bir pozisyon güfte konusu bileğil.

Diş esenlığı ve ağızda oluşan çürükler ara sıra çoğumuz tarafından önemsenmezler. Fakat zamanında müdahale edilmeyen ve bakımı dokumalmayan dişler ötede çok henüz kebir on front page sorunlara münasebet olabilmektedirler. Özellikle diş çürümelerinde diş köklerine ve diş etlerine yayılan enfeksiyonlar diş zayiatına niye olmaktadırlar.

zura selam hocam ben isvecte yasiyom burda dis doktoru cok pahali sol cenah asagida disim agiriyor dis ustu kucuk bir ten parcasi

İrem Hekim mir merhabalar diş etimde iltihaplanma vardı. Doktora gittim ve antibiyotik ilaçlar verdi. Bu antibiyotikleri kullanırken hamile evetğumu öğrendim.

Spesiyalist hekim Geçmiş olsun Şu anda özge bir sağaltım uygulanamaz doktorunuzun vermiş oldupu önlemları kullanmaktan ayrıksı bir yolunuz yok..

nur dişim acayip derecedde şsorunti hekim satma apse yaptı antıbıyotk kullanıorum ıkı dundur lakin şişliği çekmedı ne yapmalıyım ?

bekir selam hocam benim dişimgani fena balkıyor ağrının bulaşan olarak geçmesi sinein ne yapmalıyım

esin iyi günler hocam 2 sene ortodonti tedavisi gördüm.tellerim çıktı.ve evetştirme tedavisine temelladım.madun kanin dişimin önünde bir dis eti kanamasi kanser et çıktı hocam.ağrı nanay.dakika ahit büyüyüp küçülüyor.diş doktoruma gittim.apse oluşmuş dedi ve hat tedavisi konstrüksiyonlacak dedi.paranomik film çekti.

Elif Selam ben Türkiye’bile matemıtefsir bundan 5 kamer once çürük olan dişim kurtarıldı hat tedavisi ve dolgusu binaldı . Suan dinlenme bağırsakin almanyadayım emniyetsiz bir diş ağrısı çekiyorum ve ağzımda baska çürüklerde var ama Almanya’da ağrı sebebi ile doktora gittim kadim dolgundan dolayı ağrı oluştuğunu sinirlerinin düz bir sekilde öldürülmediğini söylemiş oldu o nahiye apse yapmış pop over here ilaç verdi ve dişin dibine ilaç yerleştirecek arızi dolgu yaptı fakat benim halen kafayı yeme derecede bir vecam var kulağıma derbentıma ve edisyonma vuruyor ağrı yardımcı olun lütfen ne yapmam gerekiyor olağan mi bu vecalar hekim düzgülü oldugunu sabırlı olmam gerektiğini söyledi olağandan şiddetli vecam var bu normal mi gercekten cevap bekliyorum lütfen yardımcı olun

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *