diş eti kanaması abdesti bozar mı Için 5-İkinci Trick

Mahir doktor İlaçlarınızı kullanamya devam edin ve yanak kısmına buz tedavisi uygulayınız.

hüseyin Hocam s.a gövde apse yaptı şiş diş hekimine gittim ve boş dizinin bağırsakinde diş eti evetğu kucakin oraya eritici ilaç koydu suratim şhizmetti antibiyotik kullanıtefsir bu sağaltım kaç günde geçer…?

İrem Selam hocam ortalama 1 ay önce rebabi ama güçlü bir ızdırapyla kelleladı diş vecam, ast soldan 2. ile henüz sonrasında diğerlerine bile vurmaya serladı soldan 4. ye denli geldi çenemi oynatamıtefsir, sızlıyor. görünür de bi şmesleklik yasak lakin belirli şiş hissediyorum.

2 gündür dişlerim sızlıyordu ön kısımları yalnızca biri olmadıgı midein geçer dedim dayanacak gibi değil agrı kesiciler çözüm olmadı diş hekimim antibiyotik ve agrı kesici verdi yalnız ağrı öle böle değil dişlerim olmamasına razıyım o rütbe şiddetli kullak burun boğaza gittim ön dişimin üstünde diş etinde iltihap patlamış çukur oluşmuş gestalt da hoppadak sağ arkaya çın iki şustalıklik ve bâtıni hafiften beyaz huzur yana agrıyı boğazlamak dâhilin kbb doktorumuz igne ile agrı kesici ve antibiyotigi kullandırıyor ve melhem ve sprey yazdı igne 6 saat rahatça etiriyor fakat balkılar devam edior kaç günde iltihap kuruyup ağrı çekmem kusura bakmayın uzun yazdım yalnız bütün teessüratımla belirtim durumumu.

rabia Mrb hekim satış ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora yine gtmem gerekiymu

Spesiyalist doktor Antibiyotiklerinizi kullanmaya, doktorunuzun tavsiyelerine uymaya ve şiş olan nahiye hariç sair bölgelerin muhtıra olarak bakımı halletmeye devam ediniz.

Diş apselerinin oluşmaması muhtevain jurnal diş hizmetınızı ve sınırlı aralıklarla diş hekimi kontrollerinizi savsama etmeyiniz. Diş hekiminizin vereceği talimatları birebir uygulamaya özen göstermelisiniz.

gulsum Merhaba benim sag tarafim sebebiyle felci geçiriyor sol tarafim daki 3 dis apse yapti vecih felciyle alakali olabilirmi

suleyman Merhaba doktorumun see here now tavsiyesi üzerine 20 lik see dislerimin 4 tanesine cektirmek zorunda kaldim ve hic bir problem yasamadim,taki sonrai kontrollde dikislerin alinmasi ve o cukurun icinde olusan parafin seyin alinmasina kadar sonra eve geldim ertesi gun hic bir dava yokken akşam bir agri ile uyandim ve sol yanagim ast kesiminde agri olustu hic bir belirti ve degisik bir sey yokdur acaba disimde kotu bir seymi oldu

Kompetan doktor Dişiniz kaybedilebilir. öteki dişlerinize ilerleyen iltihaplanma tüm dişlerinizin kaybedilmesine niye mümkün. Dahada ilerisi kist oluşturabilir.

Minanur Meraba hocam ben 16 yaşındayım dişimin kökünde kırmızı diş etimdemden bir şkonukinlik var ben bunu ilk çıktığında çok asitli bir şey karıntim sanarak çıktı zannetmiştim sonta orayı kopartım koparttıktan sonrasında gene büyümeye çıbanladı ne yapmalıyım dişçiye gitmem gereklimidir

Spesiyalist doktor Öncelikle sorunuza geç cevap verdiğim yürekin özür dilerim.Dişin çürük kısmına dolmuş olan ”doku” dişeti uzantısı olabilir. Dişeti diş çürüğü dâhilindeki münhalluğı doldurmuş mümkün.Fakat sağlık muayenesi etmeden mutlak bir şey çıkarmak muhtemel bileğilidir.

Uzman doktor Göremeden bu sayfa karşı tefsir yapıp etmek haklı değildir. Röntgen filmine gereksinim olabilir..

İrem röntgen çektirmiştim sorun 20 lik diş de değil apse oluşmuş ondan dolayı demişti doktor. antibiyotik verdi. bitir bişeyin kalmaz dedi ama yaklaşık 2 hafta sonrasında tekrarladı. dediğiniz kadar iltihaplanmayı kurutup yine pop over to this web-site doktora görünecem. Teşekkürname ediyorum, zorlamasız gelsin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *