En iyi Tarafı diş eti kanaması hangi vitamin eksikliğinden olur

Benim elan sağ kayırıcı dışımda bir çürük oluşmuştu ve ben de çuruğu temizletip dolgu yapmış oldurdım

Mütehassıs hekim Rica ederim geçmiş olsun korkulacak bir şey yok.. Antibiyotiklerinizi kullanın ve tedavinizi yaptırın..

Benim basimdan soyle bir olay gecti. Gecen ay sag alt disim agrimaya basladi. Dis hastanesine gittim beni araştırma fail doktor disimin apse yaptigini soyledi ve disimi cekmedi ilaclar bitince gel hat tedavisi yapalim dedi köle tamam diyi koltuktan kalktim. İlaclari kullanmaya basladim ancak ilaclar bulaşık gostermedi. Bende ozel bir dis hastanesinde disi cektirdim.

esra merhaba hekim bey 7-8 aydır dilimde kırmızı yaralar çıkıyor dişimde apse var bundan dolayı çıkma ihtimali varmıdır acaba, tahlillerimi yaptırdım uygun çıktı

rabia Mrb doktor koca ben dort gundur dis agrisi cekiyorum doktorum 1500 luk antibiyotik verdi bugun sbh kalktgimd yanagm sismis ve agrisi devam ediyor bu iltihap nezaman gecer acaba ilaclari kullanaymmi yoksa doktora gene gtmem gerekiymu

dilek hocam antibiyotik kullandığım halde dişhitit apsem üç gündür iyileşmedi hatta şsoruniklik güya henüz da artmakta napmalıyım üç günde şmeslekiğin inmemesi nolmal mi kullandığım anibiyotik (amoklavin BID )

berke merhama hekim abi ben 12 matemındayım dısımın yanında et war arıo ama okkalı bileıl ne yapabılırm hekim hat tedavimi yapar

Mahir doktor Iyi öyle bir manzara namevcut.. Lakin oluşan apseye müdahale gecikirse oluşabilir. Kesinlikle oluşan apse kurutulmalı ve çürük dişiniz iyileştirme pop over to this site olmalıdır. Kategorik ihmal etmeyiniz.

Yildirim Merhaba hocam.Yaklasik 3 sene önce disim cürüdü doktora gittim hat tedavisi yapti ve dolgu gibi bisey doldurdu amma giderek o dolgu darkaü ve disimin uzerine bastiramiyordum sonrasında disim kirildo ve kökü kaldi 2-3 aydir bastirabiliyordum bi dert previous yoktu fakat simdi dis etim ve yanagim sisti bi agrim namevcut amma bastiramiyorum yine sözde bisey batiyormus kadar oluyor doktora basvursam ne gibi tedavi uygulanir bana?

Mütehassıs hekim Yanındaki dişlerde apse kabil. Ağrılarınız karşı doktorunuza bili verdiğiniz mi ? En kesik sürede ağrılarınızın münasebet başüstüneğu konusunda terapi olmanızı öneririm.

Kompetan doktor İlaçlarınızı kullanmaya ve doktorunuzun önerilerine uymaya devam edin.. İltihap kuruduğunda doktorunuz dişinize lazım müdahaleyi gerçekleştirecektir.

Spesiyalist doktor Cevap hakkı oluşmaması kucakin gösteriş adını yorumunuzda düzelttim.. Çocuğunuzu bir endodontiste gdolayınüz çocuğunuzla henüz eksiksiz ilgilenecektir.

Erkan yılmayan Merhaba hocam.üzgün bı dişim vardı nısıfsı yoktu agrı yaptı doktora gıttım agrısemt dişe bısey yapamam dedı see this page antıbıyotık kullandım sonra sınık kısımda kırıldı sadece kökünde kaldı çektirmeye gıtcektım yalnız apse yaptı.

Mütehassıs hekim Apse oluşmussa dişinizdeki çürük bir epey yayılıtır. şayet kökte dert yoksa kurtarılabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *