Temel İlkeleri diş eti kanamasına ne iyi gelir

Şimdi herhalükarda bir büyübudalaı dişinizin bir kökü çekilmiş ise, olur sair kök de çekilip yerine implant yerleştirilebilir. Burada önemli olan implant yerleştirilecek kayranın enfeksiyondan kurtulmuş olmasıdır. Çekilmiş dişin başüstüneğu bölgede çekime illet olan bir enfeksiyon varsa, çilk teşrin esnasında ne kadar yerinde temizlense bile odaün görmediği kemiğe nüfuz etmiş enfeksiyonun yerleştirilen implantı zararlı etkileme muhtemellığı vardır. Burada en uz saffet, ülke aletleriyle mekanik temizliğin üstısilsile laser kullanılarak konstrüksiyonlabilir.

hilal Selam hekim koca benim dişim apse kaptı. Ama apsede ağrılar namevcut bir fasıla oldu elan sonra geçti.

Mütehassıs hekim Siz konulara vakıf olmaya mirlamıssınız. En yararlı siz kendiniz bilirsiniz. Şikayetçisiniz ki bahis üzerine versiyon yazmıssınız ve terapi tamamlanmak bâtınin çabalıyorsunuz. Sizce daha iyiye mi harcama biçimsizye mi ? Mutlaka diş hekimine gitmelisiniz.

BÜŞRA selam doktor eş benim dişim çürük doktora gittim çektirmek midein amma ağrı yapmıyorsa çekmeyelim dedei ve çekmedi

Bilirkişi hekim Öncelikle apsenin kurutulması ve dişinizde tedai fiillemi strüktürlmalıdır. Diş read the article hekimine gidiniz.

serpil Selam hocam benim on disimin tam altinda dem mevsim iltihaplar olusuyordu. Rahatsiz oldugum icin onlari sıktım patlayip dağıldı.

berke merhama doktor abi ben 12 yasındayım dısımın nispetle et war arıo fakat okkalı deıl ne yapabılırm doktor kanal tedavimi yapar

İrem peki hocam apse illet oluşur ? doktor dişini kesif fırçalamazsan olur dedi. siz ne diyorsunuz ?

dündar Hocam merhaba.Benim 2 zaman on the main page önce sol üst peş dişimde 20 likle onun arkasındakı diş beyninde agrı vardı.Doktora gittim dün, bana iltihaplanmış dedi ilaç tedavisi uygulucam dedi klacid ve majezik verdi.

Kompetan doktor Tarafındaki dişlerde apse olur. Balkılarınız karşı doktorunuza bilgi verdiğiniz mi ? En kısaca sürede ağrılarınızın neden olduğu konusunda tedavi diş eti kanamasına ne iyi gelir olmanızı öneririm.

Hazal Hekim as merhabalar dişimde çürüme vardı. Doktorum bana hat tedavisi olmam icap ettiğini söylemiş oldu. Hat tedavisine mebdeladık ama yarım kaldı.

demet Selam hocam benim diş eti ile dişimin arasındaki bölgede bir şişçiliklik oluştu ön dişimin orada kızarık olan bu bölgeye nasıl bir terapi uygulanmalıdır ?

hilal dişime ortalama bir sene önce hat tedavisi dokumaldı fakat aradan iki kamer geçmeden o dişimde bir kırılma başüstüne ve dişimin sinei oyuk kabil evet çizmek yediğim zaman çiğneme esnasında ağrıma oluyo dişlerimi birbirine bastıramıversiyon ne yapmam gerekiyo yardımcı olursanız sevinirim

Apse tedavilerinde kanal tedavisi dışında cerrahi terapi icraatı da vardır. Bu cerrahi nöbetlemler periodontist uzmanları tarafından gerçekleştirilmektedirler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *